O nas

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI SPOZA PRZEDSZKOLA ZAPRASZAMY - tel. 509251582, 512742637

 

Zachęcamy by osobiście odwiedzić nasze przedszkole. Warszawa (Ursus, Włochy), ul. Kleszczowa 13 - Zapraszamy !!!

Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach 7:00-18:00.

Przedszkole Piccolo Warszawa Włochy, Ursus

ZAPEWNIAMY:

Adaptacja pomieszczeń przedszkolnych została przeprowadzona zgodnie z wymogami Państwowej Straży Pożarnej i Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
Misja naszego przedszkola:

"Daj dzieciom dobrą dolę, daj wysiłkom ich pomoc, nie najłatwiejszą prowadź ich drogą, ale najpiękniejszą." - J.Korczak

Wybrane opinie zadowolonch klientów
 
 
Wszyscy moi 3 synowie chodzili do PICCOLO i każdy z nich to przedszkole uwielbiał ! Panie mają ogrom cierpliwości, serca i uwagi do dzieci, wszyscy chłopcy bardzo się rozwinęli pod ich czujnym okiem, nie tylko manualnie i poznawczo, ale także społecznie Również rodzice zawsze mieli możliwość porozmawiać z Paniami o dzieciach, wszelkie ważne bądź niepokojące informacje były natychmiast przekazywane. Trudno wyobrazić mi sobie lepszą współpracę na linii rodzic-przedszkole, a także lepsze miejsce dla moich dzieci. Bardzo serdecznie dziękujemy i już tęsknimy do czasów przedszkolnych naszych chłopców J

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Świetne przedszkole i przede wszystkim świetna kadra. Bardzo dobrze i profesjonalnie prowadzone, z ogromną troską o dzieci. Uczęszczała tam dwójka naszych dzieci. Dojeżdżaliśmy przez ponad rok po przeprowadzce spoza Warszawy, aby jak najdłuższej pozwolić dzieciom być w Piccolo Polecamy!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bardzo polecam przedszkole Piccolo! Wszyscy moi 3 synowie tam chodzili - i każdy z nich to przedszkole uwielbiał! Panie mają ogrom cierpliwości, serca i uwagi do dzieci, wszyscy chłopcy bardzo się rozwinęli pod ich czujnym okiem, nie tylko manualnie i poznawczo, ale także społecznie. Również rodzice zawsze mieli możliwość porozmawiać z Paniami o dzieciach, wszelkie ważne bądź niepokojące informacje były natychmiast przekazywane. Trudno wyobrazić mi sobie lepszą współpracę na linii rodzic - przedszkole, a także lepsze miejsce dla moich dzieci. Bardzo serdecznie dziękujemy i już tęsknimy do czasów przedszkolnych naszych chłopców

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trzy lata temu Ninka stanęła po raz pierwszy przed bramą przedszkola Przedszkole Piccoloi od tego czasu uśmiech ten słodki i szalony jednocześnie nie schodził jej z buzi. Z puciatej trzylatki wyrosła strzelista dziewczynka, z dostojnym uśmiechem, ale bardziej zmierzwioną grzywką (przynajmniej do zdjęcia ;))

W poniedziałek Ninka po raz ostatni poszła do przedszkola, bo za chwilę zaczyna przygodę ze szkolną zerówką i jestem jednocześnie podekscytowana i mocno nostalgiczna. Te trzy lata w Piccolo dały jej ogromny zastrzyk siły, czułości i wiary w siebie. Wszystkie Panie pod opiekuńczym okiem pani Renaty - Agnieszka i Paulina w Zuchach, Marta, Oliwia i Ola w Starszakach dały jej czułość i delikatność, która była przedłużeniem domu, kreatywność niesamowitych zbaw, wspierały, tuliły, chuchały, ale i uczyły granic i zasad, wszystkiego co potrzebne do dobrego dorastania. Dziękujemy ogromnie za te trzy lata, będziemy tęsknić i odwiedzać!

- Ale jazz, bo w Piccolo jest the best!-

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mój syn chodził do tego przedszkola 4 lata. Od początku traktował to miejsce jako swój drugi dom. Kiedy niektórzy koledzy przeprowadzali się  i tym samym zmuszeni byli zmienić placówkę, musiałam zapewnić synka, że my na pewno nie przeprowadzimy się dopóki nie skończy przedszkola. Urzekła mnie rodzinna atmosfera, wzajemny szacunek, indywidualne podejście do każdego dziecka. Panie bardzo zaangażowane w swoją pracę. Będziemy tęsknićJ.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  

Z całego serca polecam przedszkole Piccolo! W poprzednim przedszkolu córcia nie wytrzymywała dłużej niż 2-3 godziny. Codziennie płacz przed wyjściem do przedszkola, a przy rozstaniu po prostu histeria! Kiedy trafiliśmy do Piccolo, bardzo sceptycznie podeszłam do słów Pani dyrektor, która zapewniała mnie, że po tygodniu córcia sama będzie chciała zostawać w przedszkolu z uśmiechem na ustach...Nie musieliśmy czekać tygodnia-po pierwszym dniu, córcia była pod takim wrażeniem, że nie chciała wyjść z przedszkola! Kolejne dni tylko potwierdziły, że córcia trafiła w "dobre ręce" Kadra pedagogiczna rewelacyjna, empatyczna, wszystkie Panie bardzo indywidualnie, z dużym zaangażowaniem i sercem podchodzą do każdego z dzieci. Dzieciaki je uwielbiają. Świetne zajęcia dodatkowe, warsztaty przyrodnicze, codzienne zajęcia z języka angielskiego, ceramika, rytmika, a do tego proekologiczne podejście! W tym przedszkolu dzieci nie mają czasu na nudę, a nauka jest przyjemnością! Dla nas "odkrycie" Piccolo było jak rewolucja-z histerii i płaczu zmiana na "mamo, chcę zostać do końca". My jesteśmy BARDZO zadowoleni i wdzięczni i SZCZERZE polecamy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Polecam przedszkole PICCOLO. Córka uczęszczała tam przez 4 lata. Była bardzo zadowolona. Zawsze chętnie zostawała i nigdy nie chciała z niego wychodzić – co mówi samo za siebie. Opieka Pań zarówno w grupie zuchów jak i starszaków była na wysokim poziomie. Panie mają super podejście do dzieci, są bardzo ciepłymi osobami zaangażowanymi w swoją pracę. Dzieci je uwielbiają. Zajęć jest wystarczająca ilośc zarówno w podstawowym programie jak i zajęć dodatkowych. Polecam z czystym sumieniem.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  

Bardzo polecam przedszkole Piccolo. Przede wszystkim ze względu na wspaniałą kadrę. Panie są bardzo miłe, zaangażowane i troskliwe. Jest ta sama kadra od kilku lat. W przedszkolu ciągle coś się dzieje, są obchodzone różne dni, uroczystości i święta. Jest spory wybór zajęć dodatkowych. Dzieci robią mnóstwo kreatywnych prac plastycznych, biorą udział w zajęciach kulinarnych i spotkaniach ze zwierzętami. Ogromnym plusem jest plac zabaw, na którym dzieci mogą się swobodnie bawić. Syn bardzo chętnie chodził do Piccolo przez 4 lata i zawsze wracał z uśmiechem. Syn skończył w Piccolo zerówkę i był bardzo dobrze przygotowany do rozpoczęcia nauki w pierwszej klasie. Szczerze polecam!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Moje dziecko jest w PICCOLO już kolejny rok. Fantastyczne Panie i opieka, Dyrekcja zawsze pomocna. Bardzo dużo zajęć. Przyjazna atmosfera. Polecam.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wszystko super. Miałam dwoje dzieci w tym przedszkolu i chodzili  z ogromną przyjemnością. Panie bardzo miłe i zaangażowane. Polecam wszystkim przedszkole PICCOLO!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Polecam z całego serca!

Dzieciaki mają mnóstwo ciekawych zajęć, są otoczone cudowną opieką i wsparciem Pań dzięki czemu cudownie się rozwijają!

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Polecam! Bardzo miła rodzinna atmosfera i super podejście do dzieci 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Polecam przedszkole Piccolo. Profesjonalna kadra nastawiona na dobro i rozwój dziecka dziecka.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Panie rewelacyjne, podejście do dziecka wspaniałe, córka uwielbia tam spędzać czas. Polecam każdemu kto szuka sensownego miejsca do rozwoju dla swojego malucha.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Synek chodzi do przedszkola z dużą chęcią. uwielbia panie, wszystkie zajęcia i posiłki. Indywidualne podejście do dziecka, dobra opieka. komunikacja bez zastrzeżeń, wspólne rozwiązywanie problemu, rodzinna atmosfera.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Córka od pierwszego dnia uwielbia spędzać czas w przedszkolu (w poprzednim nie chciała zostawać dłużej niż 3 godziny, w Piccolo codziennie przed wyjściem z domu zapowiada, że chce zostać DO KOŃCA) to chyba najlepsza rekomendacja

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Naprawdę fajne przedszkole. Moja Córeczka uwielbia tu chodzić, a w weekend ciągle pyta kiedy może iść do przedszkola Ciekawe zajęcia i zorganizowany czas w ciągu dnia sprawia że dzieci się nie nudzą i bardzo wiele się uczą. Polecam.

 

Najlepsze przedszkole pod słońcem:) JESTEŚCIE WSPANIALI!!!

 


AKTUALNOŚCI

Przedszkole Piccolo - zerówka
PROWADZIMY ZERÓWKĘ
Przedszkole Piccolo - Dzieci niepełnosprawne
Przyjmujemy Dzieci z odroczeniem obowiązku szkolnego