Język włoski

JĘZYK WŁOSKI      

W ramach innowacji pedagogicznej w przedszkolu PICCOLO prowadzone są zajęcia języka włoskiego w ramach czesnego.

Włoski to język o charakterystycznym brzmieniu - już samo jego słuchanie sprawia, że stajemy się bardziej energiczni i pełni życia! Nasze metody uczenia pozwalają dzieciom na poznanie podstawowych słów oraz bardziej skomplikowanych zwrotów.   Na lekcjach witamy się i żegnamy po włosku. Dzieci uczą się cyfr, kolorów, dni tygodnia, barw flagi włoskiej…. Skuteczną metodą pracy z dziećmi jest nauka poprzez zabawę. Proponujemy dzieciom tematyczne zajęcia, zgodnie z naszym planem na cały rok.

 

Znajomość języków obcych pozwala dzieciom na efektywną komunikację, zwiększa ich wiedzę o świecie, uczy otwartości i tolerancji w stosunku do innych kultur. Naszą misją jest pokazywanie dzieciom różnych możliwości. To inwestycja w rozwój każdego dziecka.Obok codziennych zajęć z języka angielskiego wybieramy nauczanie drugiego języka. 

AKTUALNOŚCI

20-04-2019
WIELKANOC w przedszkolu PICCOLO
Wielkanoc jest najstarszym i najważniejszym świętem chrześcijańskim w naszym kraju. W naszym przedszkolu to również okazja, aby zapoznać dzieci z licznymi obrzędami i zwyczajami świątecznymi. Wszystkim naszym Przedszkolakom, Rodzicom, Przyjaciołom naszego przedszkola, życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych :)
CZYTAJ WIĘCEJ
20-04-2019
Przygotowania świąteczne w PICCOLO cd.
Wielkanocne prace plastyczne - ZUCHY
CZYTAJ WIĘCEJ