Język włoski

JĘZYK WŁOSKI      

W ramach innowacji pedagogicznej w przedszkolu PICCOLO prowadzone są zajęcia języka włoskiego w ramach czesnego.

Włoski to język o charakterystycznym brzmieniu - już samo jego słuchanie sprawia, że stajemy się bardziej energiczni i pełni życia! Nasze metody uczenia pozwalają dzieciom na poznanie podstawowych słów oraz bardziej skomplikowanych zwrotów.   Na lekcjach witamy się i żegnamy po włosku. Dzieci uczą się cyfr, kolorów, dni tygodnia, barw flagi włoskiej…. Skuteczną metodą pracy z dziećmi jest nauka poprzez zabawę. Proponujemy dzieciom tematyczne zajęcia, zgodnie z naszym planem na cały rok.

 

Znajomość języków obcych pozwala dzieciom na efektywną komunikację, zwiększa ich wiedzę o świecie, uczy otwartości i tolerancji w stosunku do innych kultur. Naszą misją jest pokazywanie dzieciom różnych możliwości. To inwestycja w rozwój każdego dziecka.Obok codziennych zajęć z języka angielskiego wybieramy nauczanie drugiego języka. 

AKTUALNOŚCI

23-06-2019
23 czerwiec : DZIEŃ TATY
Z okazji Dnia Taty, składamy serdeczne życzenia: Spełniania rodzicielskich marzeń, Oraz dumy i radości z bycia Tatą. Niech nigdy nie zabraknie Wam sił, wytrwałości i mądrości w wypełnianiu tej roli.
CZYTAJ WIĘCEJ
21-06-2019
DZIEŃ RODZINY w PICCOLO
"Rodzina to siła, w niej wszystko się zaczyna..." Rodzicom i całym rodzinom naszych wspaniałych przedszkolaków dziękujemy za liczne przybycie na naszą uroczystość :)
CZYTAJ WIĘCEJ