O nas

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI SPOZA PRZEDSZKOLA ZAPRASZAMY - tel. 509251582, 512742637

 

PRZEDSZKOLE PICCOLO

Nasze przedszkole (Włochy, Ursus) w Warszawie jest niepubliczną placówką oświatowo-wychowawczą wpisaną do rejestru w Biurze Edukacji miasta st. Warszawy, realizującą nową Podstawę Programową określoną przez MEN. Znajduje się w pobliżu dzielnic Włochy i Ursus.

Jeśli mieszkasz w okolicy dzielnic Ursus lub Włochy wybierz przedszkole znajdujące się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Może się okazać, że do tego samego przedszkola będą uczęszczać dzieci mieszkające po sąsiedzku. Przedszkole może znajdować się także niedaleko Twojego miejsca pracy, ponieważ masz wówczas dogodny dojazd do oby dwóch lokalizacji.

Przedszkole PICCOLO to miejsce stworzone dla małego dziecka, w którym czuje się ono bezpiecznie, z radością poznaje świat i zawiera pierwsze przyjaźnie.

Przedszkole PICCOLO wprowadza dziecko w świat wartości uniwersalnych: piękna, dobra, prawdy i miłości, pośredniczy w przyswajaniu norm postępowania etycznego.

Nasze przedszkole jest placówką przyjazną, przygotowującą dzieci do podjęcia nauki w szkole, nastawioną na osiąganie sukcesu.

Na terenie znajduje się plac zabaw wyposażony w ekologiczny, różnorodny sprzęt ogrodowy, sprzyjający rozwojowi ruchowemu dzieci.

Przedszkole wyposażone jest w nowoczesne i atrakcyjne pomoce dydaktyczne, oddziałujące na wyobraźnię, rozwijające twórcze myślenie dzieci. Kształtujemy postawę przynależności do swojego kraju w zjednoczonej Europie.

Oferujemy bogate, różnorodne zajęcia artystyczne tak, aby każde dziecko znalazło dla siebie coś ciekawego, odkryło to, co szczególnie sprawia mu przyjemność i w oparciu o to rozwijało swoją twórczą osobowość.

Zachęcamy by osobiście odwiedzić nasze przedszkole. Warszawa (Ursus, Włochy), ul. Kleszczowa 13 - Zapraszamy !!!

Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach 7:00-18:00.

Przedszkole Piccolo Warszawa Włochy, Ursus

ZAPEWNIAMY:

Adaptacja pomieszczeń przedszkolnych została przeprowadzona zgodnie z wymogami Państwowej Straży Pożarnej i Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
Misja naszego przedszkola:

"Daj dzieciom dobrą dolę, daj wysiłkom ich pomoc, nie najłatwiejszą prowadź ich drogą, ale najpiękniejszą." - J.Korczak


AKTUALNOŚCI