Rekrutacja do przedszkola PICCOLO Warszawa Włochy, Ursus

Zdajemy sobie sprawę, że wybór najlepszego przedszkola rodziców jest bardzo trudną decyzją. Oddajesz w końcu swoje dziecko pod opiekę innych osób.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji poszukaj przedszkola znajdującego się w miejscu Twojego zamieszkania w Warszawie. Jeśli szukasz przedszkola w okolicy dzielnic Ursus czy Włochy, przyjdź do nas i przekonaj się, że warto zapisać Twojego malucha do Piccolo.

Kolejnym krokiem w wyborze przedszkola jest poznanie oferty placówki. Porozmawiaj z nami osobiście i zobacz, jaka atmosfera panuje w Piccolo. Zwróć uwagę na naszą kadrę pracowniczą i nasze kompetencje. Poznaj osobiście opiekunki, które będą zajmować się Twoją pociechą i nasze warunki lokalowe.

Nasza placówka spełnia wszystkie warunki jeśli szukają Państwo odpowiedniego przedszkola. Ursus to dzielnica Warszawy, w której znajduje się nasza placówka. Zapraszamy.

JAK ZAPISAĆ DZIECKO?

Jeśli planują Państwo zapisać dziecko do naszego Przedszkola prosimy pobrać, wypełnić i wysłać kartę informacyjno – zgłoszeniową oraz skontaktować się z Przedszkolem (piccolo@piccolo.waw.pl) w celu podpisania umowy i uiszczenia opłaty.

Gwarancją zapisu dziecka jest wpłacenie bezzwrotnego wpisowego w wysokości 400zł.

OPŁATY

Czesne za przedszkole wynosi 950 zł, dla rodzeństwa: zniżka!

Cena obejmuje opiekę, zajęcia edukacyjno-wychowawcze, zajęcia dodatkowe oraz całodzienne wyżywienie.

Czesne  jest opłacane z góry do dnia 5-go każdego miesiąca w siedzibie przedszkola lub na konto bankowe:

21 2490 0005 0000 4500 9152 0470

Szczegółowe warunki współpracy określone są w umowie płatniczej.

UWAGA: liczba miejsc w przedszkolu jest ograniczona.

AKTUALNOŚCI

16-05-2017
OGRÓDEK W PRZEDSZKOLU PICCOLO
Jak to wiosną bywa przyroda budzi się do życia, wokół robi się zielono, słychać śpiew ptaków. Jest to również dobry czas na sianie i sadzenie. Nasz przedszkolny ogródeczek też doczekał się wiosny.
CZYTAJ WIĘCEJ
13-05-2017
PRACE PLASTYCZNE w przedszkolu PICCOLO
Rysowanie i malowanie to nie tylko zabawa. To także przyjemna forma nauki!. Zabawy plastyczne kształcą - rozwijają wyobraźnie Twojego dziecka, pomagają mu rozwijać swoje talenty i uczyć się rysować. Ale zabawy plastyczne to nie tylko rysowanie - to także wycinanie, rzeźbienie i wiele, wiele innych... "Każde dziecko jest artystą. Problem w tym, jak nim pozostać, kiedy dorastamy` - Pablo Picasso.
CZYTAJ WIĘCEJ